Siltumnīca

Iedvesmojoties no citu skolu labās pieredzes Virbu pamatskola skolēnu zināšanu pilnveidošanai bioloģijā un ķīmijā skolas teritorijā ir uzcelta jauna siltumnīca. Virbu pamatskolas skolēni par pirmajiem zaļajiem asniem priecājas no sirds.

Mūsdienās vairums bērniem nav ne jausmas, kā augļi un dārzeņi aug, kādos apstākļos un kā izskatās, pirms nonāk veikalu plauktā. Virbu pamatskolas pedagogi un direktore nolēma dabu ienest pilsētā un uzstādīja siltumnīcu.

Iegūtā raža tiek izmantota skolas virtuvē un tuvojoties rudens periodam siltumnīca tiek izvākta. Tuvojoties pavasarim siltumnīca atsāks savu darba ražīgumu. Skolēni ar pedagogiem atsāks siltumnīcas darbus un mācību kursu par bioloģiskajiem procesiem, kas pilnveidos mācību kvalitāti ar praktiskām zināšanām.